bitupren_compound2.jpg

SuberPlast  DEKORATIIVNE JA FUNKTSIONAALNE FAKTUURNE PIND LOODUSLIKUST VEDELAST PIHUSTATAVAST KORGIST SUBERPLAST

Oma maja pealistamiseks materjali valimine on on alati raske.

Kui otsisite kõige ilusamat, erilisemat, kvaliteetsemat, kestvamat, keskkonnasõbralikumat ja seejuures mitte väga kallist faktuurset fassaadikatet, tegite õigesti, et otsustasite täpsemalt välja uurida, mida kujutab endast pihustatav vedelkork SuberPlast. 

SuberPlast  – see on 100% keskkonnasõbralik toode, mis kujutab endast vedelsegu looduslikust korgipurust ja spetsiaalsetest veepõhistest akrüülpolümeeridest, tehnilistest lisanditest ja pigmentidest, mis on õhkpihustusmeetodil kantav mis tahes materjalidele ja pindadele.

Korgi looduslike omaduste ja kasutatavate polümeeride hea ilmastikukindluse kooslus teevad vedelkorgist SuberPlast  ainukordse multifunktsionaalse toote, mida kasutatakse fassaadide ja interjööripindade dekoratiivseks katmiseks, elu- ja tööstushoonete ja konstruktsioonide sise- ja välispindade sooja- ja müraisolatsiooniks, küttega ujuvpõrandate ehituseks, vett ja müra isoleerivate katete ja liugkatuste ehituseks ja paljuks muuks.

Lisaks sellele seisneb  SuberPlast  vedelkorgi kasutamise edukus selle kasutamise lihtsuses ja samas ka katte esteetilisuses, funktsionaalsuses ja pikaealisuses.

Nüüd saab täie kindlusega öelda, et vedel pihustatav korkkate SuberPlast  ületab kõik teie ootused, osutub igast teisest materjalist tõhusamaks, teeb võimatut ja hoiab kokku aeg, tööjõudu ja raha. Selle kõigega saab hakkama  üks toode.

Mis on SuberPlasti eelised?

PRAKTILISUS

Vedela korgi SuberPlast  kättesaadav tehnoloogia ja kasutamise lihtsus võimaldavad igal inimesel SuberPlasti erilise ettevalmistuse ja teadmisteta, kallite seadmeteta ja kõrvalisi spetsialiste kaasamata   seinale kanda. Piisab tavalise kompressori ja faktuuripüstoli “HOPPER” olemasolust.

UNIVERSAALSUS

Tänu kasutatavate polümeeride heale adhesioonivõimele sobib vedel kork SuberPlast  kandmiseks mis tahes materjalile. 

KIIRUS

Pihustamine – see on tööde teostamine kiirusega, mis ei ole võrreldav teiste fassaadiviimistluse tehnoloogiatega.

SOOJUSISOLATSIOON JA ELEKTRI KOKKUHOID

SuberPlast  on soe kate, mis kaitseb teie kodu külma ja palavuse eest.

Korgi ja järelikult ka katte SuberPlast  looduslik eripära on, et kuna selle soojusjuhtivuse näitaja on madal, kaitseb see materjal kindlalt teie kodu nii talvel pakasega kui suvel palavusega. Talvel on soe, kuiv ja õdus, suvel aga mõnusalt jahe.

Tänu korgi neile looduslikele omadustele ei külmu majaseinad talvel läbi ja ei kuumene suvel üle, mis võimaldab ruumi kütmise ja jahutamise arvelt märkimisväärselt elektrit kokku hoida.

Korkkate SuberPlast  toimib termoisolaatorina, levitamata soojust ja külma ning garanteerib meeldiva sisekliima, mis ei sõltu välistemperatuurist ja ruumi niiskusest.

Korkkatte SuberPlast  ruumisisene kasutamine eriti välisseinte pinnal võimaldab külmal aastaajal ära hoida pinnale kastepunkti tekkimise, ennetades sel moel kondensaadi tekkimist seina ülaäärde, eriti nurkadesse ja sellest tingitud hallituse ja seente moodustumise, mis muudab majasisese mikrokliima ebameeldivaks ja võib nõrgenenud immuunsusega inimestel, lastel ja eakatel põhjustada allergiaid.

Katte SuberPlast  mugavus seisneb veel ka selles, et seda saab kasutada vahekihina sileda pinna saavutamiseks enne pahteldamist.

Samuti sobib see suurepäraselt kasutamiseks niisketes keldriruumides, pööningutel, lodžadel ja rõdudel, kuhu tekib sise- ja välistemperatuuride suure erinevuse tõttu kondensaat.

AURULÄBILASKVUS

Lisaks soojusisolaatori funktsioonile laseb SuberPlast  ka membraani (m = 31) funktsiooni täites tänu loomulikule füüsilisele osmoosile väljastpoolt seina kaudu ruumi kogunenud niiskust läbi.

NIISKUSKAITSE

Korgi vetthülgavad omadused on hästi teada. Lisaks looduslikule korgipurule kasutatakse vedelas korgisegus SuberPlast  kvaliteetseid vee- ja ilmastikukindlaid akrüülpolümeere ja fassaadide katmine sellega tagab kindla kaitse vihmavee ja teiste sademete eest, pikendades fassaadide eluiga.

Samal ajal kindlustavad vedelas korkkattes SuberPlast  kasutatavad polümeerid katte kestva elastsuse, hoides ära võimaliku mikropragude tekkimise krohvi ja järgides fassaadide puitaluse (prussid, vineer, OSB jt)  loomulikku deformatsiooni ilma, hoides ära pragude tekkimise ja katte koorumise.

PIKAEALISUS

Kork on looduslik saadus, mis on vastupidav biolagunemisele ja agressiivsetele keemilistele ainetele; kasutatavad polümeerid nagu ka kasutatavad pigmendid on vastupidavad UV-kiirgusele, temperatuuridele ja agressiivsetele ainetele keskkonnas. Vedela korkkatte komponentide selliste omaduste kooslus muudab SuberPlasti praktiliselt igaveseks.

DEKORATIIVSUS

Lisaks funktsionaalsetele omadustele on korkkatte SuberPlast  eriliseks eeliseks selle harukordne dekoratiivsus.

Vedela korkkatte SuberPlast  pihustamisel saadav faktuur – see on kirjeldamatu ilu ja esteetilisus koos võimalusega kasutada erinevaid värve ja toone.

Lisaks sellele on SuberPlasti  pihustustehnoloogia eeliseks veel võimalus pinna reljeefi kordamiseks, mis võimaldab kujundada odavalt tellisfassaadi või kunstiteose, mis pakub teile rahuldust ja teeb naabrid kadedaks.

Kui teil aga peaks tekkima soov oma fassaadi disaini muuta, saate korkkatte SuberPlast  kergesti üle värvida.

VÄRVIVALIK

Vedelat korkkatet SuberPlast  tarnitakse naturaalse korgi värvis. Toodet on lihtne toonida pigmendipastaga vastavalt SuberPlasti põhivärvide tabelile (46 varianti) ja RAL skaalale.  SuberPlasti pigmendipasta kasutamine on lihtne: see tarnitakse kasutusvalmina vastavalt valitud värvile kogustes, mis on arvestatud ühele ämbritäiele vedelale korkkattele SuberPlast .

Piisab pasta lisamisest vedelale korkkattele SuberPlast  ja seguriga mõni minut segamisest.

ÖKONOOMSUS

Sileda pinna puhul väike materjalikulu (1,2-1,5 kg/m2) võimaldab saada dekoratiivse 2 mm paksuse seina- ja fassaadikatte ning hea katvuse. 

Kulu määrab operaator isiklikult sõltuvalt SuberPlasti kasutamise eesmärgist ja pinna reljeefist.

Katte soojustusomaduste parandamiseks on SuberPlasti soovitav pinnale kanda 4 mm paksuselt või paksemalt. Ärge kandke SuberPlasti pinnale ühe kihina, mille paksus ületab 4 mm.

Tehnilised karakteristikud leiad SIIT