vent_axia.png

Vent-Axia - luues ventilatsiooni standardeid

Vent-Axia on kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete valdkonnas üks juhtivaid tootjaid ja tarnijaid nii Suurbritannias, kui ka terves maailmas. Juba rohkem kui 75 aastat oleme juhtinud ventilatsioonitööstust erinevate innovaatiliste toodete, süsteemide ja teenuste valdkonnas. Milline iganes ei ole sinu tehnoloogiline tarve, projekti eelarve või seadme vajadus, Vent-Axia võib pakkuda sulle just neid lahendusi, mida vajate. Alates lihtsatest väljatõmbeventilaatoritestkodumajapidamises kuni suurte teenindus- ja tööstusetevõtete ventilatsioonilahendusteni, meie HVAC toodete lai ring katab kõik vajadused.

Vent-Axia populaarne keskkonnasäästlike Lo Carbon toodete ring ühendab endas nii parimat stiilinäidet, kui ka kõrget töökindlust koos võimaliku parima energiaefektiivsusega. Kasutades Vent-Axia Lo Carbon tooteid, muudate oma kinnisvara ülimalt ökoloogiliseks. Meie soojuspumpadesoojustagastusega ventilatsiooni ja mehhaanilise ventilatsioonilahendused koos Lo Carbon tootevalikuga muudavad iga arendusprojekti energiatõhusaks ja keskkonnasäästlikuks.

Koos meie ventilatsioonitoodete erakordse valikuga pakume ühtlasi laia valikut kütteseadmed. Meie valikus on erinevad küttekehi erinevale maitsele ja nõudmisele.

Lisaks meie üha kasvavale nõudmisele kodumajapidamise ja teenindus- ning tööstuslikele ventilatsioonilahendustele, pakume õhukardinadkätekuivateid ja suitsu- ning aurueemalduse lahendusi. Ühtlasi suudame pakkud valikutkliimasedmeid.


VENT-AXIA SORTIMENT


Kodune ventilatsioon

Avalik ruum
Jahutussüsteemid
agregaat.jpg 600xACM-In-line-Mixed-Flow-Fans-ACM315.jpg
vent-axia-acm315-inline-duct-fan-255-p.jpg kodune.jpg