Bronya Anticondensate
Play Video

 

 

BRONYA ANTICONDENSATE – isolatsioon, mis on ette nähtud kasutamiseks tööstuses, seadmete rekonstrueerimisel ja remondiks. Erinevad põhjused miks tekib torustikele kondents ei ole enam olulised. Bronya Anticonensate likvideerib niiskuse ja kondentsi toru pinnal.

BRONYA ANTICONDENSATE on uuenduslik lahendus metallide, klaasi, plasti ja teiste pindade kondensatsiooniprobleemidele. See takistab niiskuse akumuleerumist ja moodustumist ning seeläbi pikendab ka nende detailide eluiga. 

BRONYA ANTICONDENSATE koosneb kahest komponendist A ja B ning segatakse kokku kohapeal. Peale segamist saadakse pasta, mis kantakse käsitsi torudele. Seeläbi pääsetakse ligi ka keerulistes asukohtades olevatele kohtadele. 

BRONYA ANTICONDENSATE materjalikulu on 5L/m2 kohta kandes peale lubatud minimaalse 5mm paksuse kihi. Korraga on peale lubatud kanda 1 kuni 10mm paksune kiht.  

 

BRONYA ANTICONDENSATE:

  • Paigalda see otse niiskele pinnale;
  • Korraga võid katta 1-10 mm kihi, mis kiirendab oluliselt isolatsioonitööde teostamist;
  • Toote ettevalmistamine on lihtne kahe komponendi kokkusegamine segutrelliga pööretel maksimaalselt kuni 100rpm;
  • Koheselt peale materjali segamist on toode kasutusvalmis

Seega, kui Teil peaks olema mure tilkuvate torudega – olgu nendeks siis vee-, ventilatsiooni vm torud siis saatke meile päring. Aitame likvideerida kerge vaevaga kondentsi torudel.

423434

 

Komponent A” koosneb suletud mikrograanulitest, titaandioksiidist, tsinkoksiidist koosnevate komponentide kuivast segust ning sisaldab mitmeid ainulaadseid lisaaineid

42434

 

“Komponent B” sisaldab modifitseeritud akrüülvaike, millele lisatakse plastifikaatoreid, biotsiide, fungitsiide ja muid  lisandeid  et takistada niisketes keskkondades tekkivat polümerisatsiooni.

Bronya antikondensaat tuleb segada kokku vastavalt juhistele seal kirjeldatud proportsioonidega. Selle säilimisaeg on määratud pakendil ja seda tuleb järgida.  Komponentide segamisel  tekib segu mille tulemuseks on plastiline homogeenne massBronya antikondensaadi komplekt koosneb kahest pakendist ning pakendite suurused on valmistatud  nii et mõlema komponendi täielikul ärakasutamisel oleks nende konsistents õige.