Miks Bronya tuletõkkevõõp?

Bronya tuletõkkevõõpa (tulekindlusklassiga R45, R60, R90, R120) kasutatakse ümbritsevate konstruktsioonide tuleohutuse parandamiseks. Kaitsematerjali paigaldamise protseduur on äärmiselt lihtne, mis muudab täiendava tuletõkke lisamise tarbetuks. Tulekaitsevahendid on usaldusväärsed ja vastupidavad ning seetõttu on värvi kasutamine tulepüsivuse saavutamiseks mugav ja mõistlik. Värvi kasutamine raskesti ligipääsetavates kohtades on kerge. Lisaks puudub vajadus  struktuure demonteerida korduvate tulekahju tõkestamise tööde tegemiseks.

Tuletõkkevõõp

Bronya tuletõkkevõõba eelised:

  • Hea turuhind;
  • Madal materjali kulu kõrge tulepüsivusklassi saavutamiseks;
  • Hea füüsikaliste ja mehaaniliste omadustega;
  • Koos LCTIM-iga kasutamisel ei kahjusta kiht selle termopõhiseid omadusi (sealhulgas konkureerivate tootemarkide omadusi);
  • Erinevalt selle ekvivalentidest võib Bronya tuletõkkevõõpa toonida ja see ei kahjusta tulepüsivust;
  • Ratsionaalsed tööjõukulud ja tööde teostamise kulud.
  • Bronya tuletõkkevõõba (ilma lisakaitsekihita) eluiga on kuni 30 aastat.

Miks ikkagi Bronya tuletõkkevõõpa kasutada?

Bronya tulekindla kompositsiooni kvaliteet võimaldab seda, mida varem  peeti võimatuks: võimaldada kergete teraskonstruktsioonide jõudmist tulepüsivus reitinguni R120. Bronya tuletõkkevõõp on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks spordi- ja infrastruktuurirajatistes, kus struktuurne koormus on madal ja ehituskonstruktsioonid on suured ning terase massifaktorid on väikesed. Eelpool kirjeldatud asjaoludest hoolimata on Bronya tuletõkkevõõbal traditsioonilised eelised täielikult säilinud. 

Iga rajatise tuleohutuse ülesanded on erinevad. Meie spetsialistid aitavad valida iga eesmärgi jaoks parima võimaluse. Soovitused kaitsesüsteemi valikute kohta, tehniliste kirjelduste väljatöötamine, ekspertide kinnitused ja ka arvutused. Tootjatehase inseneride meeskond annab nõu tuleohutusalaste projekteerimisprobleemide kohta ning tööde ettevalmistamiseks.

Bronya tulekaitse tööpõhimõte

Kui Bronya väliskihti kuumutatakse toimub reaktsioon mis vahetab hapniku välja inertsete aurude ja gaasidega, mis aeglustavad ja peatavad põlemise. Seetõttu ei ole tuletõkkevõõbad kasulikud mitte ainult termilise konvektsiooni blokeerimiseks vaid ka leegi leevendamiseks ja blokeerimiseks. Tulega kokku puutudes paisub võõba ülemine kiht ja muutub veelgi vastupidavamaks tulele. Värvid sisaldavad tuldaeglustuvaid aineid, spetsiaalseid gaasivorme, vahtkummi stabilisaatoreid ja kuumakindlaid elemente, mis põhinevad polümeeride sideainetel.

Pakub huvi?