BRONYA KERAAMILINE NANOVÄRV

 

 • Äärmiselt suure soojapidavusega 1mm BRONYA nanovärvi = kuni 50-60 mm mineraalvilla soojapidavusega
 • Aitab välistada soojalekked
 • Aitab tõkestada kondentsi tekke
 • Tagab korrosioonikaitse
 • Kuna materjal on suure tulepüsivusklassiga, siis aitab piirata tule levikut

Saadaval on erinevateks otstarveteks keraamilised nanovärvid:

 • Hoonete välispiirete soojustamiseks
 • katustel – välistab jää tekke
 • Siseseinte värvimiseks
 • Aknalangide soojustamiseks
 • Kuuma ja Külma torustiku soojustamiseks/isoleerimiseks
 • Kuumaõhu torustiku soojustamiseks/isoleerimiseks
 • korstende katmiseks
 • veehoidlate ja teiste mahutite soojustamiseks/isoleerimiseks
 • eluiga 10-30 aastat vastavalt keskkonnale
 • peab vastu -60 kuni + 200 kraadises kuumuses (lühiajaliselt kuni 260 kraadi)

Bronya Classic

 

Bronya Classic isolatsioonvärv on vedel soojustusvahend. Toodet kantakse pindadele nagu värvi.

Kilejase katte moodustav soojustusmaterjali on võimalik kasutata pindadel, mille temperatuurid ulatuvad  kuni 200 kraadini

Vedel soojusisolatsioon Bronya Classic sobib erinevatele metallist pindadele. Tootel on hea nake metalli ja teiste ehitusmaterjalidega. Vedel isolatsioon on temperatuuri ja ilmastikukindel. Värv tekitab pinnale aurukindla katte. Värv sisaldab inhibiitoreid, mis aeglustavad metallide korrosiooni.

 

Väga õhuke isolatsioonvärv Bronya Classic on suurepärane isolaator kuuma –  ja külma vee torudele, aurutorudele, konditsioneeri torudele ja jahutus süsteemidele. Toode sobib ka erinevate paakide, mahutite, auto haagiste, laevade, külmikute ja teiste objektide soojusisolatsiooniks. Seda värvi kasutatakse kondensatsiooni ärahoidmiseks külmavee torudel ja soojakadude vähendamiseks soojaveetorudel. Toote kasutus temperatuuride vahemik on  -60° kuni +200° C (lühiajaliselt kuni +260° C). Toote eluiga on kuni 15 aastat. Bronya Classic isolatsioon värvi kasutatakse paljudes erinevates valdkondades.

Bronya Anticor

Vedel soojusisolatsioon värv Bronya Antirust on esimene ja unikaalne materjal, mille võib kanda otse roostes pinnale. Piisab vaid lahtise ja rabeda rooste eemaldamisest terasharjaga, mille järgselt võib pinnale kanda soojusisolatsioon värvi. Antrirust on eriline toode, millel on parem nake ja täiendavad korrosioonivastased omadused. Värv on UV kindel, vastupidav sooladele ja hapetele. Tekkinud kaitsekiht suurendab isoleeritava pinna eluiga ja kaitseb korrosiooni vastu.

 

Eriti õhukest soojusisolatsiooni Bronya Antirust kasutatakse ehituskonstruktsioonidel, metalltoodetel, torudel, tööstuslikel seadmetel, mis puutuvad kokku kõrge niiskuse ja vaenuliku keskkonnaga. Töötemperatuur on -60º kuni +150ºC

 

Bronya Antirusti kasutamine juba eksisteerivate konstruktsioonide ja torustike soojusisolatsioonil alandab oluliselt tööjõu kulusid, kuna ei vaja tööpinna spetsiaalset ettevalmistust.Bronya Antirust on spetsiaalselt välja töötatud vanadele raskesti puhastatavatele metallpindadele

Kulude kokkuhoiu mõttes võib seda materjali kasutada esimese kihina, järgnevate kihtidena võib peale kanda „Bronya Classic” soojusisolatsiooni.

Anticor omadused:

 • Bronya Antirusti võib kanda otse roostes pindadele.
 • Spetsiaalselt välja töötatud vanadele raskesti puhastatavatele metallpindadele
 • Vähendab või eemaldab täielikult kondenseeruva vee tekke külmaveetorudele või ventilatsioonitorudele
 • Värvi on võimalik kasutada ilma tööprotsesse peatamata
 • Isoleeritud torude lekete avastamine on lihtne võrreldes kivivillast isolatsiooniga.
 • Hoiab ära metallpindade soojuspaisumise.
 • Võib kasutada aluskihina teiste Bronya toodete pealekandmiseks.

Bronya Facade fassadivärv

Bronya fassadivärv Facade on keraamiline isolatsioonvärv, mis on spetsiaalselt  välja töötatud kasutamiseks vertikaalsetel pindadel. Facade on ilmastikukindel ja vastupidav materjal millega on võimalik katta pindu nii seest kui ka väljast poolt. Aitab ära hoida külmasildade tekke. Värv moodustab ühtse õmblusteta isolatsiooni kihi ja peatab soojuse leviku. Värv on veearu läbilaskev,  samas omades ka vett hülgavaid omadusi. Värvi hingavus on sama, nagu kvaliteetsetel fassaadivärvidel (0.03).   Toode on hoiab ära kondentsi tekke seintele. Lisaks aitab eemal hoida seente ja hallituse tekke. Bronya fassadivärv on kõrge viskoossusega.

Bronya fassadivärv on välja töötatud spetsiaalselt betoonpindadele,  samas omades ka head nakket kõikvõimalike muude pindadega. Seda värvi on võimalik kasutada ka krohvitud, tellistest ja puidust pindadel. Toode on hea soojusisolatsiooniga,mis aitab välistada külma läbitungimise seintest.

Keraamilist fassadivärvi on lubatud teatud tingimuste korral toonida (1% pigmenti värvimahust). Toodet on võimalik ülevärvida akrüülvärvidega. Värvi tuleb piirdekonstruktsioonidele paigaldada paksusega kuni 1mm korragaBronya Facade  hoiab ruumid suvel külmana ja talvel soojana. 

Facade omadused:

Fassadide ja muude pindade Isolatsioon nii seest kui väljast poolt.

Aitab ära hoida külmasildade teket.

Isolatsioon ei vähenda ruumi kasulikku pinda.

Ei avalda lisakoormust hoonete konstruktsioonidele.

Võimalik isoleerida pindu millel on keerulised arhitektuurilised lahendused.

Värv on hea veeauru läbilaskvusega

Bronya Winter

BRONYA WINTER on kõige viimane uuendus vedelate soojustusmaterjalide valdkonnas. Seda on võimalik paigaldada ülimatalatel temperatuuridel (kuni -30 kraadi)

Bronya Fireprotection

BRONYA FIREPROTECTION on tuletõkkevärv, millel on soojapidavusomadused. Vastavalt kaetud värvikihipaksusele on tulepüsivusklass R45 kuni R120. Bronya fireprotection on toonitav ja selle eluiga sisetingimustes on vähemalt 30 aastat! Bronya tuletõkkevõõba katte miinimumpaksuseks on 0,6mm (materjlikulu ca 0,87kg/m2) saavutamaks B1 tuleklassi.

Bronya AquaBlock

BRONYA Aquablock on hüdroisolatsioonitöödeks loodud materjal.  Materjal sobib kasutamiseks vundamendi, seinte, põrandate, katuste ja rõdude vee tõkke töödeks. Tegemist on tootega millel on suurepärane adhesioon erinevate pindadega. AquaBlock sobib kasutamiseks betoon, puit, metall ja ka plastikpindade katmiseks vee läbipääsu tõkestamiseks. Värvi võib kasutada nii välis- kui ka siseruumides. Bronya AquaBlock on vee baasil akrüülvärv. 

AquaBlock on ideaalne lahendus ka vundamentide hüdroisolatsiooniks. Materjal on elastne, mis tähendab, et ta on vastupidav pinnase survele. Seda paigaldatakse õmblusteta kihina ja seega ei ole see nii sõltuv töötajate võimalikest eksimustest paigalduses.

Mis kõige parem – AquaBlock sobib vanade pindade  renoveerimiseks, et taastada nende veepidavus.

Materjali kulu on kõiges 1,5-2 KG/m2 kohta (sõltub pinna poorsusest). Minimaalne värvikihi paksus on 2mm. AquaBlock on valget värvi, kuid seda saab värvipigmentidega toonida kuni 1% värvikaalust. 

AquaBlocki omadused:​

 • Bronya aquablocki kasutades ei teki ühenduskohti, mis võiksid lekkida.
 • Elastsus on kuni 220%. See näitab materjali on tugev ja vastupidav.
 • AquaBlock on väga hea adhesiooniga, mis tõttu saab seda kasutada kõigil pindadel.
 • Lihtne ja kiire paigaldada. Värv kantakse peale pintsli, rulli või õhuvaba pihustiga.
 • Päikesevalgus, niiskus ja temperatuur ei muuda värvi omadusi.

TOOTEKATALOOG