Raudbetoonkonstruktsioonide taastamine on vajalik, kui nende lagunemine põhjustab pöördumatuid kahjustusi, mõjutades betoonelementide visuaalset ilmet ja muidugi nende vastupidavust väliskekskonnale. Betooni purunemise peamised põhjused hõlmavad kindlasti sobimatu kvaliteediga betooni kasutamist (mis tahes segunemissuundi või toorainete kvaliteedi puuduse tõttu). Kindlasti on oluline silmas pidada, et betooni keskkonnaklass peab vastama reaalsele olukorrale mis nimetatud betoonkonstruktsiooni väljastpoolt mõjutab. 

Itaalia tootja Ruredil parandussegud on saadaval erinevates keskkonnaklassides R3 ja R4. Ühtlasi on olemas kiirkivistuvad prandussegud fiibritega ja ilma. 

Antud tooted sobivad ideaalselt olemasolevate betoonkonstruktsioonide taatamiseks ja esialgse ilme saavutamiseks. Meie parandussegud on helehalli tooni, mis teeb selle kasutatavaks ka betoonelementide tehastes erinevate detailide parandamiseks selle õige välisilme saavutamiseks.

 

 

! Olemasoleva betoondetaili taastamine ja selle ettevalmistamine – kahjustatud osade eemaldamine, sarruste hoolikas harjamine ja korrosioonist puhastamine ning betooni ettevalmistav niisutamine valamiseks.

PANE TÄHELE – MEILT SAAD KÕIKIDE TÕÕLÕIKUDE JAOKS ÕIGE TOOTE!

 1. Sarruste ettevalmistamine tootega Rurecoat 3. Tegemist on kahekomponentse kaitsevahendiga sarruse kaitsmiseks korrosiooni eest.
 2. Segu kasutamine struktuurseteks parandusteks
  •  Exocem FP – Exocem FP 70 – Tugev segu R4 keskkonnaklassiga mis sisaldab fiibreid
  • Exocem ONE – Exocem ONE FAST – R3 klassi segu korrosiooni eemaldamiseks ja betooni taastamiseks ning silumiseks (Ei vaja eelnevalt metalli töötlemist Rurecoat 3-ga).
  • Exocem Rapid – Kiiresti kivistuv R3 klassi segu millel on spetsiifilised omadused kiireks kivistumiseks ja parandustöödeks.
  • Exocem PVA/TX – Eriti tugev R4 klassi segu fiibritega (PVA). Toote puhul ei ole vajalik teise armeerimiskihi kasutamine.
 3. Tasanduskiht Rasocem RA -ga. R3 klassi tasandussegu sisaldab fiibreid ja on halli värvusega.Rasocem NI – sama toode kuid valge värvusega.
 4. Betoonkonstruktsiooni kaitsmine ja viimistlemine Rurecoat 1/Rurecoat 4 pinnakaitsetoodetega.
 1.  
   
Ruredil Exocem Rapid - R3 keskkonnaklass
Ruredil Exocem FP - R4 keskkonnaklass, sisaldab fiibreid
Ruredil Exocem FP70 - R4 tuegevusklass, sisaldab fiibreid