Struktuursed ja mittestruktuurse sünteetilised fiibrid igale vajadusele: vastupidav, turvaline ja majanduslikult otstarbekas lahendus põrandate valamiseks. 

Ruredil pakub struktuurseid sünteetilisi fiibreid mis võimaldavad teha betooni, mis ei vaja lisaarmeerimist. Fiibrid on sertifitseeritud kasutamiseks struktuurse funtsiooniga betoonis rajamaks põrandaid, tasanduskihte või eeltoodetud detaile. Mittestruktuursed sünteetilised fiibreid kasutatakse krohvis, tasanduskihtides, põrandate vundamendis. Kahanemispragude teke on Ruredil fiibrite puhul välistatud.

See lihtsustab põrandate tegemist, võimaldades märkimisväärset aja kokkuhoidu, vältides valamistöödel tekkivaid vigu. Samal ajal on fiibrite kasutamine turvaline!

  • Armatuuri ei ole vaja kohale tuua = Kulude kokkuhoid
  • Armatuuri ei ole vaja betoneerimisel kasutada  = Suurem ohutus
  • Armatuuri ei ole vaja betoneerimisel kasutada  = Kokkuhoid paigalduselt. 

 

Varustame Teid planeerimisel kogu vajaliku infoga!

Meie eksperdid annavad Teile vajalikku nõu planeerimisel. Saate usaldada meie kogemusi, mis on omandatud miljonite ruutmeetrite struktuurse fiiberbetooni valamisel. 

Saada meile päring ja meie tehnikud võtavad Teiega ühendust!

Struktuursed fiibrid

Ruredil X Fiber 19

RUREDIL X FIBER 19 (RXF 19) on struktuurne sünteetiline fiiber mis on mõeldud betooni kestvuse ja vastupidavuse parandamiseks. See on arendatud aluspõrandate või tasanduskihtide loomiseks. 

RXF 19 sisaldab spetsilaalset polüolefiinpolümeeride segu, mis suurendab betooni plastilisust ja vähendab (mõnel juhul ka täielikult kõrvaldab) kokkutõmbumist.

Erinevalt terasest kiududest ja metallist armatuurist, RXF 19 ei korrodeeru, ei ole magnetiline, on 100% vastupidav hapetele, alustele ja üldiselt kõikidele teistele agressiivsetele ja keemilistele ainetele.

Kuna RXF 19 on struktuurne fiiber võib seda seega kasutada 50% vähem kui traditsioonilist polüpropüleenkiudu samal ajal olles näitajate poolest tugevam.  Ühtlasi näeb RXF 19 fiibrite kasutamisel betoon visuaalselt hea välja.

Ruredil X Fiber 42

RUREDIL X FIBER 42 (RXF 42) is a monofilament rigid structural synthetic fiber, designed to improve the mechanical properties of concrete mixtures.

Unlike galvanized metal fibers and nets, RXF 42 does not corrode, is not magnetic, and is chemically inert.

RXF 42 increases the residual tensile strength of concrete, creating a three-dimensional reinforcement inside the concrete.