Arhitektuurne sillutissüsteem nähtava “kruusa” efektiga. 

LevoFloor Levocell võimaldab Teil saavutada põrandaid mis integreeruvad perfektselt ümbritsevasse keskkonda säilitades oma naturaalset efekti. 

Parim kompromiss hinna, esteetika ja vastupidavuse vahel võrreldes ükskõik millise teise kattematerjaliga turul.

Väliste pindade katmiseks:

LevoFloor on nähtava graniidi pinnaga arhitektuurne põrandakattesüsteem mis võimaldab teostada kõikvõimalike ideid.

Levofloor lisatakse betooni, seejärel see aktiviseerub ning peale seda pestakse, ning tekibki kontuurne efekt, millel säilivad betooni omadused ja arhitektuursed karakteristikud. See sobib ükskõik millisele kõnni- või väljasõiduteele

Toode vastab UNI EN206-1 standardile ja on saadaval mitmes värvitoonis.

Levocell on hinnatud maaplaneerijate, disainerite ja ka teedeehitajate poolt. Selle lihtsus ja kasutusmugavus teevad sellest oma klassi parima toote. LevoFloor võimaldab Teil lihtsasti saavutada efektiivne tulemus kerge vaevaga.

Piiranguteta Kujundid 

Lisaks on oma omadustelt LevoFloor hinnatud disainerite poolt oma piiranguteta paigaldusvõimaluste poolest. LevoFloor-i on võimalik paigaldada vastavalt enda soovile ja kombinatsioonidega ning see ei sea ühtegi piirangut Teie loomingule.

LevoFloor tootegruppi kuuluvad ka erinevad liistud, mis võimaldavad oma paindlikuse tõttu teostada ka kurvjaid kui ka teravaid kujundeid. See teeb LevoFloorist ideaalse toote lillepeenarde, kõnniteede, pisemate radade ja teiste alade, kus tee ei liigu sirgjooneliselt, tegemiseks.

Vaata rohkem tootja leheküljelt: https://www.ruredil.it/levofloor-onepage/

Kontsentreeritud LevoFloor konsentraatpulber, mis sisaldab kloriidi lisandeid, aeroobseid lisandeid, kiude, soolade pinnalekerkimist vähendavaid aineid ja värve arhitektuurse betoonist sillutise "kontuurse kruusa" teostamiseks.
LevoFloor Base on eelnevalt kokkusegatud tsemendisiduja. Selle abil saate kiiresti lõpptulemiseks ilusa ja arhitektuurse pinna.
LevoFloor Ready on valmis kasutamiseks segu, millesse on eelnevalt lisatud kiirendid, sidusained, fiibrid ja värvained saavutamaks pinnast, mis on kontuurse "kruusa" efektiga.

Levostab 99

Looduslik stabilisaator pinnasele, mis austab keskkonda!

Levostab 99 abil saate kestva loodusliku teekatte, mis on täiuslikus kooskõlas ümbritseva keskkonnada. Nimetatud toode ei muuda maapinna  põrandakatete täiuslikuks kooskõlas ümbritseva keskkonnaga, muutmata maapinna ökoloogilisi omadusi.

Levostab 99 on ökoloogiliselt sobiv,  vastupidav ning tagab pinnase mehaaniliste omaduste paranemise aastate jooksul. 

Vaata tootja lehekülge: https://www.ruredil.it/prodotti/levostab-99/

Suurepärane mehaaniline tulemuslikkus ja hea vastupidavus aastate jooksul.

Levostab 99 kasutab niiskust oksiidide, millest ta tehtud on, lahustamiseks. Oksiidide hüdratsiooni reaktsioon pinnases parandab katte vastupidavust, vähendab poorsust ja vähendavad selle paisumist temperatuuride muutmisel. 

Levostab 99 kasutamisels suurendate pinnase kandevõimet (CBR), vastupidavust külmumise ja sulamise tsüklitele ning seeläbi selle kestvust.