Member of PISLA GROUP

Donleon OÜ omandas 2018. aastal Vertex S.A markiiside ja aknakatete esindusõiguse Eestis. Vertex kuulub Soome ettevõtte PISLA OY kontserni ning seeläbi on tagatud kõige kõrgemad Skandinaavia standardid meie poolt esindatavatele toodetele. 

Vertex S.A. toodab sisemisi- ja välimisi ruloosid, garaažiuksi, markiise ja sääsevõrke ustele ja aknatele. Oleme valmistanud tooteid, mis on kohandatud meie klientide vajadustele. Meie tootevalik on kasvanud ja rahuldab ka kõige nõudlikumate klientide ootused. 

Lisaks pakume kõikvõimalikke sisekardinaid ja aknakatteid, ühtlasi on olemas ka  horisontaalsed kui ka vertikaalsed rulood, mille tootmises kasutatakse tmeie patendeeritud kvaliteetseid konstruktsioonisüsteeme ja maailma juhtivate tootjate kangaid. Vertexi kataloogides leiate rikkaliku valiku tooteid ja nende modifikatsioone – igale vajadusele on midagi!

 Välised rulood valmistatakse Euroopa komponentidest. Tootmisprotsessis kasutatakse kõige kaasaegsemaid masinaid, mis võimaldavad meil kinni pidada kõrgeimatest tootmisstandarditest. Peale tavaliste toodete oleme avatud koostööle klientidega, kes otsivad tooteid, mis on vaja toota vastavalt eritingimustele. 

 Meie põhieesmärk on vastata meie klientide ootustele. Vastutame oma  toodete kvaliteedi eest ja garanteerime selle vastupidavuse!

Vertex sortimenti kuuluvad erinevad markiisid erinevate pikkustega ja võimalustega. Olemas nii manuaalselt liigutatavad, kui ka elektroonilised tuule- ja päikeseanduritega markiisid. Kõiki Vertex markiise on võimalik muuta vastavalt kliendi soovile. Pakume nii erinevaid pikkuseid kui ka kangaid markiisidele. Mis kõige olulisem, Donleon OÜ-st saate nii sobiva markiisi kui ka paigalduse. Lihtne ja mugav teenus mõistliku hinna eest!